Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

ANHUI TIGER CO,.LTD

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD Certyfikaty
Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz

ANHUI TIGER CO,.LTD

1 2 3 4
ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Tygrys
Ilość pracowników : 300~400
Coroczne wyprzedaże : 8000000-9000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%

Tiger Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, projektowanie, produkcję i produkcję standardowych i niestandardowych transformatorów, cewek indukcyjnych i powiązanych komponentów, które są szeroko stosowane w zasilaniu, urządzeniach elektrycznych i innych produktach.

 

Tiger ma ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży.Tiger wdraża zarządzanie systemem ERP, nawiązuje długoterminowe relacje biznesowe z wieloma profesjonalnymi klientami na całym świecie i ma dużą widoczność i wpływ w tej dziedzinie.

 

Stworzyliśmy szeroką gamę grup klientów i wysokiej jakości łańcuch dostawdoto profesjonalny i skuteczny zespół ds. marketingu i obsługi, z bogatym doświadczeniem w eksporcie, zróżnicowanymi rozwiązaniami marketingowymi i różnymi usługami o wartości dodanej, które są dostarczane dla różnych grup klientów.

 

Obecnie Tiger zatrudnia ponad 300 pracowników.Mogliśmy w pełni zagwarantować zdolność produkcyjną.Tiger posiada fabryki z zaawansowanym technologicznie sprzętem produkcyjnym i przyrządem testującym w Anhui i Shanxi.Są one wyposażone w importowaną automatyczną nawijarkę, automatyczną linię produkcyjną wysokiej częstotliwości, napełnianie i uszczelnianie automatycznej obudowy transformatora wysokiej częstotliwości, proces testowania i kodowania itp. Dzięki zaawansowanym, naukowym metodom zarządzania i silnej sile technicznej personel badawczo-rozwojowy stanowi prawie 30%, a roczna wielkość eksportu sięga 9 mln USD.

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 0

 

 

Współpraca, wszystko-wygrana jest naszą konsekwentną zasadą biznesową. Będziemy kontynuować ideę usługi „Ułatwiaj komunikację kreuj wartość”, przestrzegając uczciwych, godnych zaufania, profesjonalnych i normatywnych zasad.Dzięki wysokiej jakości produktom i usługom, szczerze współpracuj z nowymi i starymi klientami w elastyczny sposób handlu i współpracy, twórz wartość, dziel się korzyściami i szukaj wspólnego rozwoju.

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 1

Wystawy i targi:

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 2

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 3

 

Nasz zespół:

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 4

 

Szkolenia wewnętrzne:

Chiny ANHUI TIGER CO,.LTD profil firmy 5

 

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
ANHUI TIGER CO,.LTD

Osoba kontaktowa: Sherry Fu

Tel: 86-17755160811

Faks: 86-551-65546304

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)